fbpx
Yukarı Kaydır
İletişim
Salih Omurtak Cad. Başak Danış Gold
İş Merkezi Ofis No: 62
iletisim@yenikafa.com
Tel: (0552) 647 59 58
Geleceğe Hazırlanıyoruz
Gelişen dünyanın tasarım, yazılım ve
pazarlama araçlarını sürekli takip ederek
kendimizi geliştiriyoruz

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama ile Markanızı Geliştirin

 

Görev

Dijital pazarlama ajansınız olarak sizlerin dijital stratejilerini baştan sona dizayn ederek; minimum harcama ile maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. 

 

GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Google Adwords danışmanlığı, internet reklamcılığı danışmanlık servisidir. Adwords stratejilerinin belirlenmesi hesabınızın kontrolü, hesabınızı nasıl yönetmeniz gerektiği hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

GOOGLE REKLAM HİZMETLERİ

Bu platformu kullanarak dolaylı yönden kendi reklamınızı yapabilir ve müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacak bir hizmet var ise o da Google Adwords hizmetidir.

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Dijital pazarlama danışmanlığı verilirken dijital pazarlama araçlarının firmaya uyumlu bir biçimde özelleştirilmesi ve ihtiyaçlara göre çalışılması gerekmektedir.

DİJİTAL GÖRSEL ÜRETİMİ

Firmanız adına hedef kitlenizin bulunduğu internet mecralarında size özel görsel ve kreatif çalışmalarla reklamların çıkılmasını sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama Ajansı Ne İş Yapar?

Dijital pazarlama ajansınız olarak sizlerin dijital stratejilerini baştan sona dizayn ederek; minimum harcama ile maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. Şirket ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel bir yol haritası oluşturuyoruz.

Dijital Pazarlama için ortak belirlediğimiz hedefi (ROI, CPA, ROAS) tutturmak için birlikte çalışıyoruz. %100 ölçülebilir rapor ile bizim ile çalışmanın artılarını sizlere gösteriyoruz.

Daha iyi kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.