fbpx
Yukarı Kaydır
İletişim
Salih Omurtak Cad. Başak Danış Gold
İş Merkezi Ofis No: 62
iletisim@yenikafa.com
Tel: (0552) 647 59 58
Geleceğe Hazırlanıyoruz
Gelişen dünyanın tasarım, yazılım ve
pazarlama araçlarını sürekli takip ederek
kendimizi geliştiriyoruz

İşinizi büyütmenin en kolay yolu Dijital Ajans

Reklamlarınız için YeniKafa Dijital Ajans ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız.

Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.

Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %85’lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz.

Web tasarımınızı ve hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya ajansı olarak hesaplarınız için yukarıdaki örnekte olduğu gibi görseller hazırlatabilir ve bunların paylaşımlarını firmamıza yaptırabilirsiniz. Bu sayede gelişmiş bir sosyal medya hesabınız olurken siz sadece müşterilerinize odaklanırsınız.

Reklamlarınız için İstanbul Dijital Ajans olarak Google Ads Partner ve konusunda uzman bir ekip ile çalışırsınız. Hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin ve reklamlarınızın hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız.

Daha iyi kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.